Kalite Politikamız

Kalite Yönetimi
Yasalar ve kanunlar doğrultusunda; iletişime ve paylaşıma açık, çalışanların kendilerini geliştirmeleri için fırsat yaratan,onları motive eden yönetim anlayışıyla;işini sahiplenen, dürüst,kendini yenileyen ve bilgisini paylaşan verimli çalışmanın bilincinde personeli ile, kalite yönetim şartlarına uyarak ve etkinliğini sürekli iyileştirerek otel, apart sektöründe her yönüyle örnek alınan, hizmetini çağın gereklerine uyarak, öğrenci beklentileri ile örtüştüren güvenilir ve tercih edilen bir yurt olmaktır.

Vizyon ve Misyonumuz
VİZYON

Kalite yönetimi felsefesi ile otel sektöründe konumunu daha ileriye taşımak hizmet kapasitesini de artırarak konumunu daha ileriye taşımak öğrencilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde karşılamak ve kendi sektörümüzde öncü firmalar arasında yer almak.

MİSYON
Misyonumuz sunulan hizmetlerimizle birlikte öğrencilerimizin talep ve beklentilerini karşılarken kalitenin sürekliliğini sağlamak ve geliştirmektir.

Hedefimiz hizmet kalitesinde mükemmele ulaşmak için çalışanlarımızla birlikte üstün performansı talep ederek vizyonumuza ulaşma yolunda çalışmaktır.